CARL ZEISS SONNAR T* 135MM F1.8 ZA (SAL135F18Z)
CARL ZEISS S-PLANAR
CARL ZEISS VARIO-SONNAR T* 24-70MM F2.8 ZA SSM II (SAL2470Z2)
CARL ZEISS VARIO-SONNAR T* DT 16-80MM F3.5-4.5 ZA (SAL1680Z)
E 21MM F2.8
EF100MM F/1.4 USM
EF TO FUJI 21- 21MM F2.8-2.8
ELMARIT-M 1:2.8/21
ELMAR-M 1:3.8/24 ASPH
FE 16-35MM F2.8 GM
FE 200-600MM F5.6-6.3 G OSS
FE 20MM F1.8 G
FE 55MM F1.8 ZA
FE 70-200MM F2.8 GM OSS II
FE 85MM F1.8
GF35-70MM F4.5-5.6 WR
GF45MM F2.8 R WR
LEICA 15MM F/3.5 SUPER ELMAR 1980 (CARL ZEISS DESIGN)
LEICA 35MM F/2.0 SUMMICRON 1ST VERSION 1970
LEICA 50MM F1.4 SUMMILUX 3RD VERSION 1997 (ROM CONTACTS)
LEICA ELMARIT 21MM F2.8 ASPH
LEICA SUMMILUX-M 50MM F/1.4 (II)
LENS MODEL NOT SET
MANUAL LENS NO CPU
N/A
NIKKOR AF-S 85MM F1.8 G
NIKKOR Z 24-200MM F/4-6.3 VR
NIKKOR Z 85MM F/1.8 S
NIKKOR Z MC 105MM F/2.8 VR S
NIKON 10-24MM F3.5-4.5 ED AF-S DX
NIKON 14-24MM F2.8G ED AF-S N
NIKON 18-105MM F3.5-5.6G ED-IF AF-S VR DX
NIKON 28-200MM F3.5-5.6G ED-IF AF
NIKON 35MM F1.8G AF-S DX
NIKON 35MM F2.5
NIKON 500MM F4G ED-IF AF-S VR N
NIKON 55-300MM F4.5-5.6G AF-S VR DX
NIKON 600MM F4G ED-IF AF-S VR N
NIKON 60MM F2.8D AF MICRO